A w bibliotece nowe książki!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o kilkadziesiąt nowych książek. Czekają na czytelników kolorowe i pachnące jeszcze farbą drukarską. Uważnie słuchaliśmy, o co pytają uczniowie i oto możemy już zaproponować wypożyczenie kilkunastu komiksów J. Christy z serii “Kajko i Kokosz”, opowiadań o zwierzętach, a także baśni, przygód Plastusia i Kubusia Puchatka i innych ulubionych bohaterów literatury dla dzieci. Kilka zdjęć nowości znajduje się poniżej. Jednocześnie przypominamy, że w czasie pandemii udostępniamy książki bezkontaktowo. Wystarczy wybrane tytuły zamówić u bibliotekarza lub nauczyciela j. polskiego za pomocą dziennika elektronicznego lub aplikacji Teams, a następnie odebrać je ze szkoły. Dotyczy to jeszcze klas 4-8. Serdecznie zapraszamy do czytania!