Akcja „Przekażmy sobie świąteczne życzenia”.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w międzyszkolnej akcji

„Przekażmy sobie świąteczne życzenia”.

Celem przedsięwzięcia jest pielęgnowanie zwyczaju składania życzeń świąteczno-noworocznych,

głęboko zakorzenionych w naszej polskiej tradycji.

To takie proste!

Zaangażowana szkoła przesyła innej szkole lub wybranej placówce, np. domom pomocy społecznej, domom dziecka bądź zupełnie odmiennym instytucjom świąteczno-noworoczne życzenia, wyrażając  zarazem zgodę na ich publikację na stronie szkoły, na szkolnym Facebooku.

Autorami życzeń z multimedialnymi niespodziankami mogą być samorządy klasowe lub szkolne, a ich treść można redagować wspólnie na godzinach wychowawczych. Siła tych świąt jest tak ogromna, że łączy ludzi z zupełnie odległych, nieznanych miejsc, dlatego możemy wybrać takie okolice, których dotąd nie mieliśmy okazji poznać. Życzenia przekazujemy na adresy e-mail wyszukane na stronach internetowych wybranych placówek.

Akcja trwa do końca grudnia 2020 r. 

Organizatorzy  akcji: Szkoła Podstawowa w Serocku oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie   Boże Narodzenie, grudzień 2020