Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem

    Ponad czterdziestu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w poniedziałek (9 grudnia) w bydgoskiej hali sportowo – widowiskowej “Immobile Łuczniczka”w akcji  „Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem”, jakie co roku na finał wspólnej akcji organizują Caritas i kujawsko-pomorska policja. Jest to widowisko, które poprzez zabawę edukuje dzieci, jak dobrze spędzać wolny czas i ustrzec się przed niebezpieczeństwami dnia codziennego. Podczas wydarzenia dzieciakom rozdano paczki z prezentami, warzywa i soki, a przy okazji zainaugurowano akcję Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. W przedsięwzięciu wzięło udział blisko trzy tysiące dzieci z całego województwa, które miały okazję zobaczyć tresurę psów policyjnych, taniec break dance, jak bezpiecznie zachować się na drodze oraz wspólnie zatańczyć zumbę. Halę odwiedzili Shrek, Scooby Doo oraz Piraci z Karaibów.