Czerwiec miesiącem dzieci i młodzieży z onkologii.

Dzieci z onkologii żyją w zamkniętych pomieszczeniach, często miesiącami odizolowane od świata zewnętrznego. Ich ubraniem na wiele miesięcy staje się piżama, a towarzyszem niedoli  stojak do kroplówek, do których dzieci są przypięte na wiele godzin każdego dnia.

Chcemy zebrać pieniążki na zakup kolorowych piżamek dla naszych rówieśników, których życie to ciągły ból i walka.

Dlatego do końca roku będziemy chodzić z puszkami po szkole i zbierać pieniądze na ten cel.

Przyłączcie się (!)

Zbiórka, którą organizujemy ma m.in. pomóc Anastazji, która większość życia spędziła na onkologii. Dziewczynka po raz trzeci walczy z białaczką.

                                                                                                                                                                                                                            wolontariusze ZS Wtelno