Dzień Babci i Dziadka 2018

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Dnia 30 stycznia 2018r. odbyła się ta wspaniała impreza, którą przygotowali uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami.  Na wstępie pan dyrektor powitał gości i złożył serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Potem dzieci zaprezentowały program artystyczny  na który składały się wzruszające wiersze, piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, pokaz tańca oraz gra na flecie. Na koniec dzieci odśpiewały „Sto lat” i wręczyły babciom i dziadkom wykonane przez siebie upominki.

zdjęcia