Dzień Patrona – Wyczółkomaniak 2017

 

Dnia 11 kwietnia 2017 roku, w rocznicę urodzin Leona Wyczółkowskiego, w naszej szkole obchodzimy Dzień Patrona. Uroczystość rozpoczęła się uczczeniem pamięci artysty,  delegacja społeczności szkolnej złożyła wiązankę i zapaliła znicze na Jego grobie. Drugą część obchodów stanowił konkurs – Wyczólkomaniak 2017. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat życia i twórczości malarza. Turniej  przygotowała i poprowadziła p. Anna Kąkol. W komisji konkursowej zasiadali: p. Katarzyna Jeżewska, p. Alicja Piasek – Bałdowska, p. Grażyna Posłuszna, p. Agnieszka Obrocka – Hoc, p. Mariusz Burda. Nagrody ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół we Wtelnie.

Tytuł Wyczółkomaniaka 2017 w kategorii klas I – III zdobyli: Basia Ciemiecka, Emilia Świetlik, Antoni Tłuścik, Roksana Brzóścikowska, Oskar Weber. W kategorii klas IV – VI sp.-  Nina Malcer, Laura Balcerzak, Natalia Goździk. W grupie I – III Gim. tytuł zdobyli: Marta Curzytek, Julia Karbowiak, Dominika Wenderlich. Gratulujemy!

Zdjęcia