Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo,
czas zawieszenia zajęć w szkole nie jest okresem ferii. Prosimy, aby dzieci nie wychodziły z domu. Należy zaniechać kontaktów z rówieśnikami i seniorami. Czas ten niech uczniowie wykorzystają na samodzielną naukę i czytanie książek. Od poniedziałku nauczyciele będą przesyłać propozycje zadań do wykonania.
Telewizja od piątku udostępni specjalne pasma edukacyjne w TVP ABC od 8.00 do 13.00 i TVP Kultura od 13.00 do 17.00. Warto skorzystać z tej propozycji.
Proszę regularnie sprawdzać wiadomości i korzystać z dziennika elektronicznego w zakładce “zadania domowe” lub innej formy komunikacji zaproponowanej przez nauczycieli i wychowawców. Pedagog i psycholog i są również do dyspozycji uczniów potrzebujących porady i pomocy.
Dodatkowo chcę poinformować, że cały budynek szkolny będzie dokładnie posprzątany z użyciem środków dezynfekujących. Od poniedziałku budynek będzie zamknięty dla osób z zewnątrz.
Dziękuję za zrozumienie trudnej sytuacji .
DYREKTOR SZKOŁY