Komunikat w związku z łączeniem grup w przedszkolu

Szanowni Państwo, Rodzice przedszkolaków,

     W związku z zapytaniami i wątpliwościami związanymi z łączeniem grup przedszkolnych w godzinach porannych i popołudniowych informuję, że rekomendacje Sanepidu pozwalają na łączenie grup jeżeli organizacja pracy przedszkola nie daje innej możliwości. W dniu dzisiejszym, tj. 8 września 2020 r. odbyłem stosowną rozmowę z pracownikiem Sanepidu , który potwierdził powyższe.

     W naszym przedszkolu dzieci przebywają w oddzielnych grupach jedynie w godzinach od 8.00 do 13.00. W godzinach od 6.30 do 8.00 oraz od 13.00 do 16.30 grupy mieszają się.

                                                              z poważaniem

                                        Cezary Bosacki Dyrektor Zespołu Szkół