„Konkurs Filmowy – Klasa ze Snów”

 

Klasa V wraz z wychowawcą p. Anną Kąkol i rodzicami przystąpiła do konkursu pt. „Klasa ze snów”, którego celem jest „popularyzowanie świadomego i praktycznego wykorzystania najnowszych technologii w procesie uczenia się i nauczania oraz rozbudzenie pasji czytania i świadomości czytelniczej wśród dzieci i młodzieży”.

Zadaniem klasy było przygotowanie filmu animowanego do wybranej lektury szkolnej. I tak powstało nasze dzieło – „Miziołek Aniołek”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu https://www.youtube.com/watch?v=-Wv_D-9UfSE.

Zadania podzieliliśmy następująco:

– Scenariusze: Wiktoria Słysz i Natalia Goździk.

– Pomysł na riff do piosenki: Tymon Zadrożny.

– Tekst i aranżacja muzyczna: zespół Tymon, Michał Kolankowski, Sebastian Kazimierczak, Karol Leśniewicz.

– Postaci z plasteliny: Anastazja Januszewska, Nina Malcer, Laurze Balcerzak, Karolina Szala.

– Makiety przygotowaliśmy wspólnie, czyli oprócz wspomnianych już uczniów: Olek Barańczyk, Magda Bethke, Bartek Curzytek, Wiktoria Domachowska, Sebastian Klajbor, Kacper Kot, Dawid Makowski, Julia Mrozińska, Celestyn Nowak, Adam Płocheć, Szczepan Szymczak, Marta Właśniak.

– Zdjęcia i skład: Grzegorz Szubiński, Dawid Makowski.