Konkurs głośnego czytania “Przygody i podróże w lekturze”

W piątek 27 października odbył się konkurs głośnego czytania w dwóch kategoriach wiekowych. Najpierw zaprezentowali się uczniowie klas IV – VI, którzy czytali fragmenty wybranych przez siebie książek przygodowych. Oceniało ich jury w składzie: przewodnicząca  p. Barbara Czechowicz i członkowie: p. Alicja Wojciechowska i p. Urszula Gorczyńska. Najlepsi okazali się: Emilia Leonarska (kl. V) – I miejsce; Nina Malcer (kl.VI)- II miejsce; Nadia Kaszuba (kl. V) – III miejsce, Natalia Goździk (kl. VI) – wyróżnienie.

W drugiej części konkursu fragmenty książek podróżniczych czytali na głos uczniowie klasy VII, II, IIIA i IIIB gimnazjum. Jurorów zachwyciła Zuzanna Łobocka (kl. IIG), która zdobyła I miejsce,  II miejsce zajęła  Julia Balcerzak (IIG), a III – Patrycja Słysz (IIIA). Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Piotrowska z kl. IIIB i Sebastian Kaźmierczak z kl. VII.

Tę kategorię wiekową oceniało jury w składzie: przewodnicząca – p. Barbara Czechowicz, członkowie: p. Alicja Wojciechowska i p. Jarosław Sułkowski.

Dziękujemy uczestnikom za przygotowanie, a wszystkich zachęcamy do czytania książek!