Marta i Tymon laureatami

Uczniowie klasy VII Marta Właśniak i Tymon Zadrożny zajęli III miejsce w XXIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla Szkół Podstawowych. Konkurs odbył się 16 listopada 2018 r. w Szafarni – miejscowości pod Golubiem – Dobrzyniem związaną z młodością Fryderyka Chopina. Do konkursu przystąpiło 11 drużyn z całego województwa kujawsko – pomorskiego. I etap to test, w II uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez komisję. Zadania obejmowały nie tylko wiedzę o życiu i twórczości Chopina, ale także sprawdzały umiejętność rozpoznawania ze słuchu utworów muzycznych oraz zdjęć i ilustracji dotyczących kompozytora i osób z nim związanych.

Do tego trudnego konkursu Marta i Tymon przygotowywali się pod kierunkiem p. Anny Kąkol. Szczególne podziękowania kierujemy Rodzicom dzieci, którzy również zaangażowali się w przygotowanie i kibicowanie pociechom. Gratulujemy !!!

Zdjęcia w galerii …

http://www.szafarnia.art.pl/konkurs-wiedzy/