Pasowanie na ucznia

W dniu 17.10.2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych rodziców, nauczycieli   i uczniów klas młodszych zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, w którym obiecywali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, po czym zostali pasowani dużym ołówkiem przez pana Dyrektora, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej.

Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i szkolną odznakę oraz upominki od klas trzecich i Samorządu Uczniowskiego.

Po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek, zorganizowany przez swoich rodziców.

zdjęcia