Podsumowanie akcji charytatywnej: Uratujmy Karolinkę z Kotomierza.

To był niezwykły, pełen wrażeń dzień.

Losy schodziły jak ciepłe bułeczki, ciasto smakowało nawet najbardziej wymagającym podniebieniom, a licytacje budziły mnóstwo pozytywnych emocji- łącznie z owacjami na stojąco. Był nawet młotek aukcyjny, którym Dominika głośno oznajmiała koniec licytacji.  Wolontariuszki w pełnej gotowości z maksymalnym zaangażowaniem uwijały się jak pszczółki, by sprostać tempu dnia. Dnia – który, w naszej szkole został poświęcony zbieraniu pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację Karolinki Wozowicz. Dnia, w  który zaangażowała się cała społeczności naszej szkoły. I dlatego: Dziękujemy osobom, które upiekły smakołyki, których sprzedaż zasiliła skarbonki.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom voucherów, zabawek, książek, biżuterii … , które zachwyciły i porwały tłumy kupujących i licytujących.

Dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy kupowali, licytowali i wrzucali pieniążki do skarbonek.

Wszystkie te działania dały wynik:  4188,00 zł !!!!!!!!!!!!

W niedzielę nasze wolontariuszki  z uśmiechem na twarzach zbierały pieniądze przed kościołem we Wtelnie i mamy kolejne pieniążki dla Karolinki:  1325,60 zł !!!!!!!!!!!!!

To sukces wielu osób, że w efekcie końcowym do wspólnej skarbonki na rzecz ratowania Karolinki trafiło: 5513,60 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKUJEMY

W sobotę, dzięki przychylności wyjątkowych organizatorów, wolontariuszki będą zbierać pieniądze podczas XIV Edycja Cyklu Biegów we Wtelnie.

P.S. Dziękuję Szkolnym Wolontariuszom!!! Stanęliście na wysokości zadania, a nie było łatwo.

opiekun szkolnego koła wolontariatu