Podsumowanie akcji “PODARUJ SERCE SZYMUSIOWI”

Dziś był wyjątkowy dzień.
Przekazanie Szymkowi 2713,53 zł i Darów Serca (!)

Jako wolontariusze ZS we Wtelnie mogliśmy osobiście poznać maleńkiego Szymusia i Jego rodziców. Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej atmosferze, a Szymuś podczas całej wizyty obdarowywał nas pięknym uśmiechem, który był Najcudowniejszym Dziękuję, jakie można sobie wyobrazić. Nic więcej wolontariuszowi nie potrzeba, to nasze koło napędowe do kolejnych działań.

Przekazaliśmy na ręce rodziców dzielnego malca całą zebraną kwotę.

 A  podczas akcji “Podaruj Serce Szymusiowi” dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy upiekli pyszne ciasto, i włączeniu się całej społeczności szkolnej i przedszkolnej udało nam się zebrać 2713,53 zł (!)

Dziękujemy bardzo także wszystkim uczniom, przedszkolakom i rodzicom za przyniesione Dary Serca, które również przekazaliśmy rodzinie Szymka.  

Będzie to taki dzień, który na zawsze zapisał się w pamięci i będzie należał do najwspanialszych wspomnień. I jak to powiedziała jedna z wolontariuszek: “buzia mi  się śmieje i nie może przestać “.

Zachęcamy do zbierania plastikowych nakrętek, by serce dla Szymusia wypełniło się nimi po brzegi.

Nakrętki dla malca będziemy zbierać cały przyszły rok szkolny, więc liczymy na to że serduszko wypełni się nimi kilka razy.

DZIEKUJEMY

Uśmiechnięci wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu