Podsumowanie akcji: Pomagamy pogorzelcom z Wtelna.

Dziękujęmy!

Społeczność Zespołu Szkół we Wtelnie  serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Pomóżmy pogorzelcom z Wtelna”. W czwartek już od godziny 13. 00 do wieczora  można było skorzystać z wielu atrakcji i tym samym wspomóc zbiórkę pieniędzy. Wolontariusze sprzedawali podczas kiermaszu podarowane przez państwa zabawki, ozdoby, przybory szkolne, puzzle i  in. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz bufet z  przepysznymi domowymi ciastami. Dzieci odwiedzały poszczególne sale, w których m.in. bawiły się balonami wypełnionymi helem, malowały twarze,  kolorowały figurki gipsowe, grały w gry planszowe, poznawały podstawy programowania,słuchały opowieści o Tajlandii, rozwiązywały zagadki w pokoju tajemnic, łowiły rybki, głaskały i  karmiły alpaki,oglądały pokazyi  próbowały swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Można było sfotografować się z Goofym lub w fotobudce, podziwiać sprzęt strażacki, napełnić gaśnicę samochodową.Przez cały czas na scenie  trwała licytacja  podarowanych przez firmy i osoby prywatne  voucherów , biżuterii , książek  i innych cennych rzeczy. Całą imprezę ze sceny poprowadził Piotr Mitera, a  grał i śpiewał szkolny zespół Black Howk.  Akcję zakończył recital poezji śpiewanej  w wykonaniu Leonarda Lutra.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestnikom i Sponsorom,  a także wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły – dzięki Państwa ofiarności i hojności zebraliśmy 6854, 35 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu pogorzelców.