POMAGAMY UKRAINIE

Bardzo dziękujemy całej  społeczności szkolnej i przedszkolnej za olbrzymi  odzew, za ogrom darów, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie zebrane dary już dziś przekazaliśmy do punktu zbiórki, skąd pojadą do Lwowa.  

Na ten moment skupimy się na zbiórce pieniędzy dla uchodźców, a jeśli tylko będziemy mieli nowe informacje o potrzebach materialnych  konkretnych ludzi, wówczas ponownie zwrócimy się do Państwa z apelem o wsparcie.

Wolontariusze będą zbierać pieniądze do skarbonek.

W czwartek wolontariusze zapraszają społeczność szkolną na przygotowane przez siebie słodkości.

Można również wpłacać pieniądze:

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać

konto bankowe:

BGŻ BNP Paribas: 56160014621838492930000001

tytuł: wspieramy Ukrainę

Możliwość wpłaty z PayPal : [email protected]