Walenty już w drodze hospicjum wspomoże

Celem akcji jest zbiórka rzeczy dla 96 dzieci • podopiecznych bydgoskiego hospicjum HDD

Zbieramy:

-milutkie koce ,

-kosmetyki np. płyny do kąpieli, szampony, żele do mycia ciała,

kremy na odparzenia, balsamy do ciała dla dzieci,

-podkłady higieniczne,
– herbaty i kawy dla rodziców 

DARY SERCA prosimy przynosić do 5 lutego 2021r.

Kartony gdzie można wkładać rzeczy stoją przy wejściu głównym do szkoły i w przedszkolu.

Dom Sue Ryder zajmuje się opieką paliatywną na ternie Bydgoszczy i okolic. Pod jego opieką jest 96 dzieci (!) Anie, Lenki, Julki, Madzie, Kubusie, Tymki …. Tyle dzieci każdego dnia walczy o oddech, w tylu domach słabiutko tlą się płomyki życia dzieci. 7 rocznych maluszków, 29 do piątego roku życia, i tyle samo -29 nie ma jeszcze dziesięciu lat, 31 nastolatków (!) Łącznie 96 niepełnoletnich podopiecznych !

                                              PROSIMY PRZYŁACZCIE SIĘ

Szkolne Koło Wolontariatu