Festiwal Wielu Odsłon 2017

Dnia 26 lutego 2017r. uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w Festiwalu Wielu Odsłon z serii „Gramy i śpiewamy”. Odsłona wokalno – instrumentalna odbyła się w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie. Naszą szkołę reprezentowało trzynaścioro uczniów zespołu wokalno – instrumentalnego w składzie: Marta Właśniak, Przemysław Smużny, Jakub Jakubczak, Tymon Zadrożny – gitary; Wiktoria Lewandowska, Zuzanna Sancewicz, Oliwia Zaorska, Anastazja Januszewska, Nadia Kaszuba, Dominika Holka, Sebastian Klajbor, Sebastian Kazimierczak, Michał Smużny – wokal; oraz solistki: Julia Karbowiak, Dominika Wenderlich oraz Aleksandra Matyka. Uczniów  przygotowała p. Anna Kąkol. Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy udanego występu.