Wyniki konkursu “A Ty kogo spotkałaś/spotkałeś w bibliotece?”

Czas na rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego z okazji Tygodnia Bibliotek, którego hasło w tym roku brzmiało “Spotkasz mnie w bibliotece”. Z tej okazji ogłosiliśmy dla naszych uczniów konkurs pod hasłem “A kogo Ty spotkałaś/ spotkałeś w bibliotece?” W plastycznej formie dzieci pokazały, z jakimi postaciami kojarzy im się biblioteka. A kto to był? Popatrzcie poniżej. Może rozpoznacie swoich ulubionych bohaterów literackich. W płynęło wiele prac, wśród których wybrano te zasługujące na nagrody. W jury tym razem zasiadły przedstawicielki Biblioteki Miejskiej w Koronowie; p. dyrektor Joanna Jarzewska, p. Anna Smużna i p. Joanna Pantkowska.

W kategorii klas 1-3: I miejsce – Marta Warszawska (kl. IIa), II – Anna Ściesińska, III (kl. I), III- Franciszek Szczepiński (kl. I), wyróżnienia – Wiktoria Kunek (kl. I) i Roksana Stachowska (kl. IIa)

W kategorii klas 4-7: I miejsce – Ida Świętochowska (kl. V), II -Barbara Ciemiecka (kl. VIa), III- Weronika Bukolt (kl. V), wyróżnienie – Kamila Zywert (kl V)

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękujemy!