Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie!

     Rok szkolny praktycznie za nami. Za kilka dni jego zakończenie. Niestety nie możemy przeżyć tego dnia tak jak zwykle.  W tym roku ze względu na panującą epidemię, musimy to zrobić inaczej. Wasze świadectwa zostaną przygotowane i wydrukowane. Poczekają na Was do sierpnia. Jeśli natomiast z jakichś powodów świadectwo jest Wam potrzebne, będzie je można odebrać w pierwszym tygodniu wakacji w sekretariacie szkoły w godz. 10.00 – 13.00.

     Niektórzy z Was otrzymają nagrody książkowe. Wspólnie z Radą Rodziców przygotujemy je dla Was. Będą również do odbioru w sierpniu. Wasi wychowawcy wytypowali po 2 osoby z klasy z najwyższą średnią ocen. Ci uczniowie  otrzymają stypendia motywacyjne, które będzie trzeba odebrać w poniedziałek i wtorek 29 i 30 czerwca  w sekretariacie szkoły w godz. 10.00 – 13.00.

     Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ograniczonym zakresie zorganizujemy tylko dla uczniów kończących szkołę. Odbędzie się ona zgodnie z zasadami przekazanymi przez wychowawczynię.!

                                                  Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

                                                  Cezary Bosacki